opinie

Dodaj opinię

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola

Jedrek

2017-08-11 14:23:25
Mężczyzna, 29 lat
Jeżeli chcesz uzyskać dobry efekt i mieć pewność ze twoje zdrowie nie ucierpi wybieraj tylko Łukasza. Wiedza wiedza i jeszcze raz wiedza o tym co robi + towarzyska dusza spowoduje ze trening będzie przyjemnością. POLECAM !

Radek

2017-07-13 14:44:07
Mężczyzna, 42 lata
Mocno polecam trening z Łukaszem. Chodzę na siłownię od początku roku ale dopiero od dwóch miesięcy kiedy treningi zaczął prowadzić Łukasz są widoczne efekty(utrata wagi, poprawa kondycji)Profesjonalnie wytłumaczył jak ważne jest odpowiednie i systematyczne odżywianie, dopasował dietę. Treningi są prowadzone w świetnej atmosferze , Łukasz koryguje każdy błąd podczas ćwiczeń aby były wykonywane poprawnie, jednocześnie bardzo dobrze motywuje. Mocno wszystkim polecam. Dzięki Łukasz:)

Olek

2017-07-11 16:02:11
Mężczyzna, 24 lata
Łukasz to fantastyczny Człowiek. Profesjonalny, wymagający i bardzo dobrze motywujący trener, ale i doskonały rozmówca, przez co treningi mijają bardzo szybko i w świetnej atmosferze. Już drugi miesiąc dzięki Niemu poprawiam swoją kondycję, gubię zbędne kilogramy i uczę poprawnych nawyków żywieniowych. Śmiało polecam każdemu, na pewno nikt się nie zawiedzie :)

Patrycja

2017-03-31 10:00:57
Kobieta, 25 lat
Mogę polecić treningi personalne z czystym sumieniem . Gdy zaczynałam byłam pewna obaw , zero kondycji , złe nawyki żywieniowe . Dzięki Łukaszowi treningi są dla mnie czymś normalnym nie wyobrażam sobie , żebym miała teraz przestać się ruszać ! :) Dieta dopasowana do mnie i mojego stanu zdrowia , starannie przeprowadzony wywiad żywieniowy , analiza składu ciała :) Jestem szczęśliwa a przede wszystkim widzę postępy co mnie Motywuję , każdego dnia :) Jeszcze raz bardzo Dziękuję :) !!!!!

Super trener

2016-10-12 19:07:21
Kobieta, 31 lat
Bardzo konkretny a przy tym bardzo sympatyczny :-) Trenowanie z Łukaszem to ogromna przyjemność, choć czasem już sił brakuje to zawsze zmotywuje do wykonania jeszcze jednego powtórzenia. Wytłumaczył mi też różne zależności pomiędzy jedzeniem a samopoczuciem i zawsze wyskoczy z jakąś ciekawostką o żywieniu, o której nie miałam pojęcia. Efekt jak na razie -7 kilo w 8 tygodni  POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!

Polecam Pana Łukasza

2016-04-23 21:47:45
Kobieta, 33 lata
Jedyny trener personalny w Trójmieście, przy którym nie czułam się skrepowana. Bardzo profesjonalne podejście z dużą doza humoru i motywacji. Plan dietetyczny i trening sprawiły, ze po raz pierwszy dobrze czuje się sama ze sobą.

Naprawdę działa !

2016-04-10 19:50:23
Kobieta, 37 lat
Wreszcie udało mi się zejść z wagi, a już się prawie poddałam :) Namówiła mnie koleżanka i bardzo się z tego cieszę. Już prawie zupełnie zniechęciłam się do ćwiczeń na siłowni. Dziękuję Panie Łukaszu!!!

Kontakt

ŁUKASZ MARSZAŁKOWSKI